м. Львів, вул. Широка, 1Б
+38 (067) 676-86-78
+38 (050) 434-67-77
+38 (073) 205-04-02
+38 (032) 244-13-17
» » » Лампи розжарювання

Лампи розжарювання

Лампа розжарювання - найбільш звичайна форма джерела світла, до якої наше око давно звикло. Ще недавно лампи розжарювання розрізнялися лише по потужності, в широкому продажі були лампочки потужністю 60 Вт і 100 Вт. Убогий асортимент освітлювальних приладів для дому не вимагав особливих модифікацій, однак за останні роки звична нам лампа розжарювання настільки змінилася, що часом її важко впізнати. Тепер вона може відрізнятися за численними технічними характеристиками: колірна температура, потужність світлового потоку, цоколь, тип, розмір і навіть колір скляної колби.

Електричні лампи розжарювання стали найбільш затребуваними в побутовій сфері не тільки завдяки своїй низькій вартості. До достоїнств відносяться швидке запалювання, плавне ввімкнення, приємний затишний спектр освітлення, вона не дуже чутлива до стрибків напруги в електромережі. Основним недоліком лампи розжарювання, ціна якої одна з найнижчих серед освітлювальних приладів, можна назвати її тепловіддачу - при роботі така лампа сильно нагрівається, що може привести до пожежонебезпечної ситуації. На відміну від галогенних лампи розжарювання, лампи розжарювання дають менше світлового потоку, а споживана потужність при однаковому пучку світла набагато більша. Наприклад, енергозберігаюча лампа потужністю 20 Вт дає таку ж кількість Люмен, скільки і лампа розжарювання.

Цоколі ламп розжарювання бувають E14, E27, E40. Лампи з цоколем E14 це лампочки-міньйон. Вони вже відомі покупцям, проте порівняно недавно на ринку електротоварів з'явилися дивовижні моделі - свічка і свічка на вітрі. Лампи з цоколем E27 поширені не менше, ніж міньйони. Це звичайна класична лампа розжарювання, яка може мати форму груші, кулі або гриба у рефлекторної лампи спрямованого світла. Кольорові лампи розжарювання здатні створити святкову атмосферу в будь-якому приміщенні завдяки широкій палітрі фарб. Лампи розжарювання з цоколем E40 досить потужні, до 500 Вт Їх застосовують у великих світильниках як в побуті, так і на підприємствах.

Магазин-гуртівня "220 Вольт" пропонує ваш купити лампи розжарювання оптом і в роздріб за низькою ціною.

Лампи розжарювання грибоподібні (Mushroom)

Лампи розжарювання мініатюрні

Лампи розжарювання зменшені

Лампи розжарювання м'якого світла (Т-подібні)

Лампи розжарювання "Пігмі"

Рефлекторні лампи розжарювання

Сферичні лампи розжарювання

Лампи розжарювання "Свічка"

Стандартні лампи розжарювання