м. Львів, вул. Широка, 1Б
+38 (067) 676-86-78
+38 (050) 434-67-77
+38 (073) 205-04-02
+38 (032) 244-13-17

Світлодіодні лампи LED

Даний клас освітлювального обладнання набуває все більшої популярності. На даний момент світлодіодні лампи зрівнялися в ціні з люмінесцентними, а їхні робочі характеристики перевершують всі можливі аналоги. Основна конкурентна перевага такого обладнання - енергоефективність і економічність.

Високий ККД і тривалий термін експлуатації - ключові особливості світлодіодних ламп. Енергоспоживання таких освітлювальних приладів в 10 разів менше, ніж у прийнятих за еталон лампах розжарювання, а час роботи перевищує 30 000 годин. Але це далеко не всі позитивні характеристики, властиві світлодіодним лампочкам.

Основні переваги світлодіодних ламп:

Доступність. Світлодіодні лампи вже практично зрівнялися в ціні з люмінесцентними. Вартість пристроїв, основаних на світлодіодах, постійно знижується, а технології їх виробництва удосконалюються. Крім того, для живлення світлодіодних лампочок потрібно кабель меншого перерізу, що теж впливає на вартість проектів по освітленню.

Енергоефективність. Даний клас освітлювальних приладів володіє кращим співвідношенням між кількістю споживаної електроенергії і рівнем інтенсивності світлового потоку. Світлодіодні лампи для дому перевершують за цим показником і лампи розжарювання, і люмінесцентні аналоги.

Екологічність. Даний тип освітлювального обладнання не потребує спеціальних умов для утилізації (не містить парів ртуті, її похідних та інших отруйних, небезпечних чи шкідливих речовин).

Комфорт. Світлодіодні лампи для дому не мерехтять і володіють спектром випромінювання, близьким до природного сонячного світла.

Можливість роботи в складних умовах. Дане обладнання має високі показники захищеності від проникнення вологи і пилу, не боїться вібрацій і механічних впливів.

Гуртівня "220 Вольт" пропонує купити світлодіодні лампи на вигідних умовах.

Контролери для RGB LED стрічок

Дімери

Блоки живлення для світлодіодних стрічок

LED стрічки