м. Львів, вул. Широка, 1Б
+38 (067) 676-86-78
+38 (050) 434-67-77
+38 (073) 205-04-02
+38 (032) 244-13-17
» » » Стабілізатори напруги Logicpower

Стабілізатори напруги Logicpower

Однофазні релейні стабілізатори Logicpower

Трифазні сервопривідні стабілізатори Logicpower

Однофазні сервопривідні стабілізатори Logicpower

Стабілізатор напруги - електричний пристрій, що отримує живлення від зовнішнього джерела живлення, а на своєму виході дає напругу, що не залежить від напруги живлення (за умови, що напруга живлення не виходить за допустимі межі) . Стабілізатори напруги LogicPower вигідно відрізняютьсся схемою управління: у цих стабілізаторів немає спайки алюмінію з міддю, а натомість встановлено клемник. 

Стабільність - найбільш затребуваний продукт на світовому ринку в наші дні...

Стабілізатор напруги LogicPower є одними з найпопулярніших товарів. Перевірка відповідності виробу технічним умовам гарантує довгий термін служби приладу, а їх низька вартість виробництва значно економить Ваші витрати на придбання продукції.

Якщо вас цікавить ціна та де можна купити у Львові стабілізатор напруги LogicPower - завітайте до нас, на гуртівню електрообладнання "220 Вольт". Ми пропонуємо весь асортимент стабілізаторів напруги LogicPower як гуртом так і в роздріб по доступній ціні. Для постійних клієнтів існує гнучка система знижок.

З асортиментом стабілізаторів LogicPower, їх описом та технічними характеристиками Ви зможете ознайомитись по посиланнях нижче: