м. Львів, вул. Широка, 1Б
+38 (067) 676-86-78
+38 (050) 434-67-77
+38 (073) 205-04-02
+38 (032) 244-13-17

Стабілізатор напруги НСН 0222

Модельний ряд стабілізаторів напруги представлений серіями UNIVERSAL, STANDARD, STANDARD PRO, OPTIMUM + і NORMA.

Серія UNIVERSAL
Стабілізатори представляють лінійку класу еліт і забезпечують найкращі показники захисту устаткування і точності регулювання вихідної напруги.

Серія STANDARD
Стабілізатори представляють лінійку бізнес-класу і забезпечують показники захисту і точності регулювання вихідної напруги сумісні практично з усім побутовим і професійним обладнанням.

Серія STANDARD PRO
Стабілізатори представляють лінійку бізнес-класу і забезпечують показники захисту і точності регулювання вихідної напруги сумісні практично з усім побутовим, виробничим і професійним обладнанням.

Серія OPTIMUM +
Стабілізатори забезпечують показники захисту і точності регулювання вихідної напруги сумісні практично з усім побутовим, виробничим і професійним обладнанням.

Серії NORMA
Стабілізатори представляють лінійку економ-класу і забезпечують гарні показники захисту устаткування й точності регулювання вихідної напруги за доступною ціною для більшості споживачів.

Серія INFINITY
Стабілізатори забезпечують показники захисту і точності регулювання вихідної напруги сумісні практично з усім побутовим, виробничим і професійним обладнанням, що працюють в широкому діапазоні вхідних напруг 118-268В.

Untitled-1

Стабілізатори напруги, вироблені на підприємстві, призначені для захисту від нестабільної напруги живлення, як одиночних користувачів, так і цілих промислових об'єктів. Адже, не секрет, що відхилення напруги від встановленої величини призводить до виникнення аварійних та пожежонебезпечних ситуацій.

Подача напруги повинна здійснюватися із певним допуском (-15% ÷ +10%), але, практично, ніде це не виконується. У наших мережах живлення замість належних 220 В може виявитися 110 або 250, а іноді навіть 380, що неприпустимо і призводить до виникнення аварійних та пожежонебезпечних ситуацій. Після таких подій доводитися ремонтувати практично все, що було підключено до мережі, багато домашньої та виробничої техніки, а довести провину енергопостачальних підприємств та відшкодувати завдані збитки практично неможливо.

Підрахуйте приблизну вартість всього вашого електрообладнання та порівняйте цю цифру з вартістю наших стабілізаторів. Висновок очевидний - використання стабілізаторів напруги дозволить вам заощадити суттєві кошти при мінімальних витратах на купівлю стабілізатора.

Стабілізатори (нормалізатори) мережевої напруги призначені для захисту електроапаратури від великих коливань і перепадів рівня напруги в мережі електроживлення.

Стабілізатори НСН розраховані на підключення до мереж змінного струму з номінальною напругою 220 вольт, з великими відхиленнями рівня вхідної напруги (10% і більше). Стабілізатор напруги підтримує напругу на виході на певному рівні при значних коливаннях напруги в мережі 220 В.

Стабілізатори напруги НСН виконують такі функції:

  • - стабілізація напруги 220 вольт у навантаженні у всьому робочому діапазоні вхідних напруг;
  • - тепловий захист від перегріву трансформатора і семісторних ключів;
  • - захист від перевантаження і коротких замикань на виході в ланцюзі навантаження;
  • - захист від перевищення вихідної напруги вище безпечного рівня.

Робота стабілізатора основана на комутації обмоток потужного силового автотрансформатора, керованого мікропроцесором в реальному часі.

В процесі роботи контролер вимірює вхідну напругу в мережі електроживлення та відповідно до результатів вимірювань, перемикає силові ключі, підтримуючи, із заданою точністю, стабільну напругу на виході автотрансформатора.

У разі різкого підвищення вхідної напруги в мережі живлення вище безпечного рівня, контролер замикає всі силові ключі, тим самим, відключаючи навантаження. При зниженні вхідної напруги до робочого діапазону стабілізатора, підключення навантаження відбувається автоматично, але не раніше певної часової затримки з метою захисту блоків живлення апаратури від перевантаження.

На нашому сайті представлена ​​структурна схема стабілізатора напруги.

Про стабілізатор НСН можна сказати що це цифровий стабілізатор, тому що управління комутацією обмоток здійснюється мікроконтролером.

Потужні стабілізатори HCH легко конкурують з аналогами інших виробників, такими як: стабілізатор Штиль (Shtil), стабілізатор Лідер (Lider), стабілізатори Sassin, стабілізатори HOHC Millennium/SHTEEL/CALMER-16/32, Стабілізатори напруги однофазні CHПТО і трифазні СНПТТ, ферорезонансні стабілізатори , cервопривідні нормалізатори Servo-Step, нормалізатори напруги Профіт, нормалізатор напруги VN тощо, надаючи споживачу більш вигідне співвідношення ціна/якість. Більше того, за меншу ціну ви придбаєте товар високої якості.

Спільно зі стабілізатором напруги НСН можна використовувати джерело безперебійного живлення (UPS, УПС) більшості виробників (APC, Powerware, Geko, Powercom, SDMO, Wusley, Gesan, MGE, Ippon, Riello, АРС, N-Power, Вепр, ІНЕЛТ, МАП Енергія).

У модельний ряд стабілізаторів НСН входять: стабілізатор трифазний, стабілізатор однофазний, стійки стабілізаторів.

Прилад може застосовуватися в промислових і побутових мережах електропостачання з номінальною напругою 220 В.


Вплив відхилень напруги на різне електрообладнання

Комп'ютери, периферія, електронне обладнання, побутова техніка

Можуть виникати збої в роботі, що призводять до втрати даних. У сучасній техніці часто встановлюються пристрої, що відключають техніку при зниженні напруги, для запобігання виходу її з ладу.

У разі багаторазових стрибків напруги, стабілізатор автоматично відключиться від мережі до моменту їх припинення, тим самим, захистивши обладнання від можливого виходу з ладу.


Освітлення

При перевищенні напруги на 10% термін служби ламп розжарювання знижується в 5 разів, при зниженні на 10%, світловий потік зменшується в 1,5 рази. 

Люмінесцентні лампи при зниженні напруги на 15% не світятся.


Електродвигуни

При зниженні напруги на 10% термін служби електродвигуна може знизиться до двох разів. При перевищенні напруги знижується ККД двигуна.


Технологічні установки, вимірювальна електронна техніка

При зниженні напруги значно погіршується технологічний процес, збільшується його тривалість.